Sabi Va Sabi-Суші&Лапша Бар. Консалтинг з відкриття суші-бару під ключ. Допомога у відкритті доставки суші. Розробка меню для суші бару. Дизайн інтер'єру суші бару

Професійна допомога у відкритті суші-бару та служби доставки суші!


Задоволення має смак-Sabi Va Sabi!

Сучасний Суші&Лапша Бар і доставка під ключ! 

Відкриваємо суші-бар по Україні та за її межами!

Відкрити суші-бар і службу доставку суші з нами вигідніше, ніж купити франшизу! 

Інвестиції для суші-бару з місцями для відвідувачів у торгівельному залі від 28000 дол.США            Інвестиції для суші-магазину без місць для відвідувачів у торгівельному залі  від 18000 дол.США  Вартість наших послуг з відкриття суші-бару під ключ 8000 дол.США

Вартість наших послуг з відкриття суші-магазину під ключ 7000 дол.США

Вартість наших послуг з відкриття служби доставки суші 7000 дол.США


Концепція та позиціонування

Сучасний, трендовий Суші & Лапша Бар зі свіжим поглядом на дизайн інтр'єру та фірмовий графічний стиль. Концепція поєднала формати суші-бару та азійського кафе з компанійськими посиденьками, магазину суші та служби доставки. Канали продажів -торгівельний зал із місцями для відвідувачів, доставка, самовивіз. Цільова аудиторія -широка та різновікова. Сервіс- modern fast fresh casual,просунута форма самообслуговування. Меню-ну дуууууже смачне  та різноманітне, з фірмовими стравами, незвичайними десертами та напоями, розробленими спеціально для суші-бару.Структура управління-оптимальна, кількість співробітників -мінімально можлива. Програма лояльності та рекламні акції -оригінальні, різноманітні та ефективно стимулюючі продажі. 


Філософія нейминга Суші & Лапша Бар

Sabi- досконалість, простота, елегантність, майстерність. 

Vasabi- один з найважливіших та необхідніших  інгредієнтів японської та азійської кухні.


Слоган Суші & Лапша Бар 

Задоволення має смак! (укр.варіант)

У удовольствия есть вкус! (рос.варіант)


Приміщення для Суші & Лапша Бар 

Площа для Суші & Лапша бару з місцями для відвідувачів у торгівельному залі 70-100 м.кв. 

Площа для магазину суші без місць для відвідувачів у торгівельному залі 30-50м.кв. 

Варіанти розташування приміщень: перші лінії вулиць та перехрестя з активним трафіком,ТРЦ, ТЦ,бізнес-центри, великі ЖК.Типи локацій:окремі та відокремлені приміщення,МАФи, фуд-корти. Бажана наявність великих вітринних вікон. 

Електрична потужність від 20кВт. Наявність підключення води та каналізації.

 

Інвестиції для Суші & Лапша бару                    від 18500 доларів США 

Залежать від тех.стану, типу та площі приміщення.

Інвестиції для магазину суші та лапші          від 12000 доларів США 

Залежать від тех.стану, типу та площі приміщення.


Послуги ресторанного консталтингу, які ми надамо за 6500 дол.США

 • Повністю проконсультуємо щодо вибору місця розташування суші-бару, суші-магазину. Приїдемо до вас, щоб оглянути потенційні локації.
 • Адаптуємо фірмовий дизайн-проект інтер'єру  суші-бару суто під ваше приміщення. Зробимо всі необхідні робочі креслення, а їх чимало. Передамо brand book інтер'єру зі спеціфікацією оздоблювальних матеріалів, сантехніки, освітлення, меблів, декору та переліком рекомендованих постачальників. Завжди будемо на зв'язку з будівельниками, відповімо на усі запитання та допоможемо вирішити усі технічні складнощі, що виникнуть під час ремонтних робіт, проконтролюємо втілення дизайну інтер'єру у життя.
 • Адаптуємо технологічний проект суші-бару під ваше приміщення. Все устаткування розставимо по своїх місцях із зазначенням інженерних підключень. Передамо технологічний  brand book із зазначеною кількістю та специфікацією обладнання, посуду, приладдя, переліком рекомендованих постачальників. 
 • Поставимо технічне завдання,необхідне для монтажу сис-ми вентиляції та кондиціонування. 
 • Поставимо ТЗ і проконтролюємо виготовлення меблів та фірмових елементів декору. 
 • Передамо бренд бук з фірмовим графічним стилем: логотип, вивіска, зовнішній брендінг фасаду, одноразова упаковка, фірмовий одяг, сети на підноси, наліпки, плакати з програмами лояльності та акціями, повністю підготовлене до друку меню, рекламно-інформаційні флаєри. 
 • Адаптуємо фірмову  інформаційну вивіску до існуючого фасаду приміщення. Поставимо технічне завдання щодо виробництва вивіски та зовнішнього брендінгу фасадної групи.  
 • Надамо перелік рекомендованих постачальників і кількість  фірмової упаковки та одягу. 
 • Передамо і практично впровадимо Food&Beverages бренд бук(їжа&напої):фірмовий асортимент меню з усіма рецептурами та технологічними картками, рекомендованими цінами продажу,торгівельною націнкою, прорахованою собівартістю,food cost кожної страви; звітні форми закупівлі сировини, напівфабрикатів, списання, чек-лист та інше; систему розподілу бізнес-процесів між співробітниками; корпоративні стандарти; учбове меню для співробітників із підказками та зручною навігацією; перелік рекомендованих постачальників;сформовану першу закупівлю продуктів,напоїв,господарчих товарів.
 • Передамо повністю готове для друку меню з рекомендованими цінами продажу та професійними фотографіями страв, зробленими фуд-фотографом спеціально для Sabi Va Sabi.
 • Приїдемо до вас щонайменше на 10 днів, щоб навчити кухарів технології приготування та презентації страв.Організуємо та налагодимо усі бізнес-процеси на кухні.  
 • Приїдемо та навчимо кухарів мистецтву приготування найсмачніших фірмових десертів:Кокосового Шоко,Бананового Баноффі та Мангового Наполеону.
 • Приїдемо та навчимо готувати і презентувати екзотичні фірмові лимонади:Кокосовий, Манговий,Ананасовий,Маракуєвий,Імбирний. 
 • Приїдемо до вас і розподілимо посадові функціонали, налагодимо бізнес-процеси та впровадимо обов'язкові до виконання управлінські процедури. Надамо та практично впровадимо структуру управління, штатний розклад, робочі графіки, посадові інструкції, чек-листи, систему мотивації та оплати праці. Проведемо співбесіду з усіма претендентами на посаду.Проведемо навчання для усіх працівників суші-бару. 
 • Надамо і практично впровадимо розроблену програму лояльності та рекламні промоакції, що ефективно стимулюють продажі. 
 • Допоможемо автоматизувати процеси обліку та звітності,налаштувати програми лояльності та електронну чергу замовлень.Наш партнер з автоматизації системи обліку -програмний комплекс iiko від https://knaipa-pro.com.ua/
 • Надамо бюджетний план, зарплатну відомість, food cost страв, іншу звітну документацію.  
 • Проведемо навчання для власників суші-бару. 
 • Відкриємо суші-бар під ключ.
 • Надамо комплексні послуги ресторанного консалтингу на всіх етапах відкриття суші-бару. 

Ресторанний консалтинг з нами вигідніше, ніж купити франшизу.

 • Відсутні рекламні платежі та будь-які інші додаткові відрахування. Сплачується лише один платіж за відкриття суші-бару,суші-магазину та надання усіх фірмових бренд-буків.  
 • Вартість наших послуг зменшується з відкриттям вашого другого суші-бару.
 • Ми не зобов'язуємо Вас співпрацювати з конкретними виробниками і постачальниками обладнання,посуду,меблів,продуктів тощо. Ви співпрацюєте лише з тими, з ким вам зручшніше та вигідніше.
 • Усі фірмові бренд-буки ми передаємо не просто у форматі гарних книжок-рекомендацій, інструкцій,а адаптуємо їх під геометрію,розміри та тех.особливості вашого приміщення. 
 • За необхідності,ми шукаємо альтернативні технічні рішення і заміну декоративним оздоблювальним матеріалам, а потім інсталюємо їх у адаптований дизайн інтер'єру.  
 • За кожним об'єктом ми закріплюємо менеджера проекту, дизайнера та бренд-Шефа. Вони завжди на зв'язку з Вами, вашими будівельниками та постачальниками.
 • Наші спеціалісти проведуть співбесіди з претендентами на посаду та обируть кращих.  
 • Ми приділяємо увагу кожній деталі:від гачків для сумок у вбиральні до форми подачі васабі та імбиру на тарілці.
 • Наш start up та контрольно-підтримуючий період значно триваліший, ніж зазвичай буває при покупці франшизи, а значить ми більше приділимо уваги навчанню персоналу, деталізуємо кожний бізнес-процес та доведемо його майже до автоматизму. 
 • Ми надаємо комплексні послуги ресторанного консалтингу та всебічну допомогу у відкритті суші-бару, суші -магазину під ключ.
 • Наш ресторанний консалтинг гнучкий, пунктуальний, економний і дуже смачний. Відкривайте свій суші-бар під ключ разом з нашою консалтинговою компанією!

Допоможемо відкрити суші-бар під ключ в Києві, будь-якому регіоні України та за її межами. 


Допоможемо відкрити  магазин суші під ключ в Києві, будь-якому регіоні  України та за її межами.


Допоможемо відкрити доставку суші під ключ в Києві, будь-якому регіоні України та за її межами.