Ресторанний консалтинг під ключ, online та на будь-якому етапі. Допоможемо відкрити ресторан, кафе, суші-бар, бургерну, піцерію, dark kitchen з нуля та під ключ

Доброго вечора, ми з України! Компанія ресторанного консалтингу KRAII – це full HoReCa консалтинг та всебічна допомога у відкритті кафе, ресторанів, суші-барів, піцерій, бургерних, доставки їжі, dark kitchen  від професійної та  креативної команди ідейних концептуалістів, дизайнерів, кухарів, міксологів напоїв та фахівців з бездоганного сервісу з великим досвідом роботи. Ми допоможемо Вам відкрити власне прибуткове кафе, піцерію,  кав’ярню, суші-бар, бургерну, ресторан, доставку їжі чи dark kitchen під ключ і з нуля. Також надамо професійну допомогу у відкритті об’єктів готельно-ресторанного бізнесу на будь-якій стадії реалізації проєктів та в питаннях будь-якої складності. Наша компанія надає послуги ресторанного консалтингу під ключ в  будь-якому місті або містечку України, а також закородоном: Польща, Молдова, Румунія, Грузія, Казахстан, Узбекістан, Литва, Латвія та  інших. Ми маємо успішний досвід online супроводу ресторанного проєкту на усіх стадіях його реалізації, відкриття та подальшої оперативної підтримки. 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

РЕСТОРАННИЙ КОНСАЛТИНГ ПІД КЛЮЧ і Online

Ми можемо: розробити концепцію закладу; допомогти визначитися з місцем розташування; створити дизайн інтер’єру ресторану, піцерії, фаст фуд, пекарні, готелю та їх фірмовий графічний стиль; здійснити авторський контроль під час будівництва; зробити технологічний проєкт кухні та бару; підібрати все необхідне обладнання, посуд, меблі, освітлення тощо; створити  прибуткове меню для  піцерії, пекарні, суші-бару, кафе, бургерної, доставки їжі, dark kitchen; провести навчання персоналу ресторана, кафе; відкрити під ключ піцерію, кафе, ресторан, суші-бар, кав'ярню, бургерну, доставку їжі, пекарню, dark kitchen тощо і надавати їм подальшу всебічну підтримку. Маємо успішний досвід дистанційного відкриття під ключ ресторанів, піцерій, суші барів. Ресторанний консалтинг під ключ від нашої компаніі-це просте рішення непростих задач!

НЕСТАНДАРТНИЙ ТА ГНУЧКИЙ ПІДХІД

Ми допоможемо Вам відкрити власний готель, ресторан, суші-бар, кафе, піцерію, кав’ярню, пекарню, доставку їжі, dark kitchen тощо під ключ і з нуля. Також Ви можете звернутися до нас за наданням окремих видів послуг, наприклад, лише за розробкою меню для кухні та бару. Ми надамо якісний консалтинг на будь-якому етапі реалізації об’єкта. Ми не штампуємо однакові проєкти і не боїмося творчих експериментів, якщо впевнені, що вони приведуть до комерційного успіху. Ми приділяємо особливу увагу кожній дрібниці, оскільки саме продумані деталі роблять проєкт унікальним та вирізняють його поміж інших. Ми працюємо в межах бюджетів. Маємо успішний досвід дистанційного запуску ресторанів. Ресторанний консалтинг від нашої компанії -це завжди оригінальні та успішні бізнес-рішення!

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Ми створюємо концепції кафе, піцерій, ресторанів, кав’ярень, суші-барів, dark kitchen тощо, ґрунтуючись на результатах маркетингового та економічного аналізу. Ми не виконуємо сліпо Ваші бажання, якщо вони є бізнес-утопією, а пропонуємо найбільш оптимальні рішення в межах запланованих інвестиційних бюджетів. Ми працюємо в усіх сегментах HoReCa, в будь-якій точці України, а також закордоном, з об’єктами різного гастрономічного напрямку та різною архітектурною складністю, з різними інвестиційними бюджетами. Відкриваючи кафе, піцерію, фаст фуд, dark kitchen або ресторан разом з нами, Ви не лише стаєте власником прибуткового бізнесу, а і заощаджуєте свій час та гроші. Ресторанний консалтинг від нашої компанії-це вигідно та ефективно!

ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Час-це гроші, а даремно згаяний час-це втрачені гроші. Ми це знаємо, тому і робимо все можливе для вчасного виконання взятих на себе зобов’язань. Ми не зацікавлені «затягувати проекти», оскільки, чим довший термін їх реалізації, тим менш рентабельними вони стають для нас. На сьогоднішній день всі об’єкти успішно реалізовані та відкриті вчасно без запізнень. Ресторанний консалтинг від нашої компанії-це завжди все вчасно!

НАШІ ОСТАННІ ПРОЄКТИ