Послуги з відкриття кафе, ресторану, піцерії, суші-бару, служби доставки. Online ресторанний консалтинг на будь-якому етапі. Допомагаємо відкривати ресторани і робимо їх успішними

ПОСЛУГИ РЕСТОРАННОГО КОНСАЛТИНГУ ПІД КЛЮЧ І З НУЛЯ. Успішний досвід дистанційного відкриття ресторану, кафе, піцеріі, dark kitchen, суші-бару

Ми можемо: розробити концепцію закладу; допомогти обрати місце розташування; створити унікальний дизайн інтер’єру ресторану, піцерії, готелю та впізнаваний фірмовий графічний стиль; проконтролювати втілення дизайнерського задуму в реальність під час проведення будівельних робіт; зробити технологічний проект кухні; підібрати все необхідне обладнання, приладдя, посуд, меблі, освітлення тощо; розробити меню для ресторану, суші-бару, піцерії, dark kithen; провести навчання для всього персоналу; відкрити ресторан, кафе, суші-бар, бургерну, піцерію, фаст фуд, пекарню, dark kitchen та надавати їм подальшу підтримку. Відкриваючи свій заклад разом з нами, Ви не лише стаєте власником прибуткового бізнесу, а і заощаджуєте свій час та гроші. Наш ресторанний консалтинг-це послуги із відкриття кафе під ключ, бар під ключ, ресторан під ключ, піцерія під ключ, суші-бар під ключ, бургерна під ключ, кулінарія під ключ, фаст фуд під ключ, dark kitchen під ключ, кав'ярня під ключ.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ КАФЕ, ПІЦЕРІЇ, ПЕКАРНІ, КАВ’ЯРНІ, РЕСТОРАНУ, СУШІ-БАРУ, ФАСТ ФУДУ, ГОТЕЛЮ

Ми створимо цілісний дизайн інтер’єру та фірмовий графічний стиль, що відображають концепцію проекту. Підберемо меблі, оздоблювальні матеріали, освітлення, декор. Проконтролюємо втілення дизайнерського задуму в реальність під час проведення будівельних робіт. Ми приділяємо увагу кожній дрібниці і створюємо не просто красивий інтер’єр, а бренд, що запам’ятається. Наш ресторанний консалтинг -стильний та в межах затвердженого бюджету. 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ КУХНІ ТА БАРУ ДЛЯ КАФЕ, ПІЦЕРІЇ, DARK KITCHEN, РЕСТОРАНУ, СУШІ-БАРУ, ПЕКАРНІ

Ми підберемо все необхідне обладнання, устаткування, приладдя та посуд. Зробимо технологічну розстановку обладнання із зазначенням всіх інженерних мереж та підключень. Технологічний проект створюється на основі меню та концепції закладу. Наш ресторанний консалтинг - ергономічний та заощадливий.

РОЗРОБКА МЕНЮ ДЛЯ КАФЕ, РЕСТОРАНУ, СУШІ-БАРУ, ПІЦЕРІЇ, БУРГЕРНОЇ, КАВ'ЯРНІ, ФАСТ ФУД

Ми допоможемо створити смачне меню для Вашого кафе, ресторану, суші-бару, піцерії, бургерной, dark kitchen тощо. Надамо рецептуру і опис кожної страви для гостьового меню, сформуємо ефективну цінову політику, навчимо всіх співробітників технології приготування. Меню кухні та бару розробляється на основі концепції ресторану, кафе, готелю. Наш ресторанний консалтинг- смачний та прибутковий.

НАВЧАННЯ ВСЬОГО ПЕРСОНАЛУ КАФЕ, РЕСТОРАНУ, ПІЦЕРІЇ, СУШІ-БАРУ, ФАСТ ФУД

Ми проведемо підбір, професійну атестацію та навчальні тренінги для усіх співробітників ресторану, кафе чи готелю. Допоможемо організувати  оптимальну структуру управління, створити ефективну систему мотивації та оплати праці, сформувати команду професіоналів, націлених працювати на результат. Наш ресторанний консалтинг - системний та ефективний.

НАШІ ОСТАННІ ПРОЄКТИ

вартість послуг ресторанного консалтингу

Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом  Наші контакти